Price: 568kr
Screen Size: 5.7 inches Rear-Facing Camera: 13 megapixels Built-in Storage: 16 gigabytes Screen Type: Super AMOLED Front-Facing Camera: 2 megapixels Operating System: Android 4.3 Jelly Bean Processor Brand: Qualcomm Condition: Refurbished; some wear may be visible
| Color | Black |
| Brand | Samsung |
| Model | Samsung Galaxy Note 3 |
| Screen Size | 5.7" |
| Rear Camera | 13MP |
| Condition | Refurbished |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 60 Hz |
| Phone Battery Capacity | 3000mAh |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Samsung |
| SKU | sw260227014527718087226 |
Brand Name: Samsung
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/Samsung-sc-0141762429.html
Quality: 6923658 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.